اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

پیام مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی به مناسبت فرا رسیدن سال 1399

مدیرکل

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز 1399، از تلاش و کوشش کلیه همکاران که منجر به موفقیت های متعدد در سال 1398 گردید قدردانی نمود. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در این پیام آمده است،

همکاران ارجمند اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و مراکز تابعه

حمد و سپاس خدای منان را برآنچه از توفیق خدمت به خلق بر ما عطا نموده است.

در واپسین روزهای سـال 1398  آخرین برگ های کتابی دیگر از عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی ورق می خورد. جایگاه کنونی اداره کل در استان و کشور و هر آنچه از موفقیت ها و افتخارات در عرصه های ملی و جهانی بدست آورده ایم، همه و همه مرهون لطف بی کران خداوندی و خدمات خالصانه و بی دریغ مربیان دلسوز، کارکنان ساعی، کارشناسان پرتوان و روسای مخلص و بلند همت می باشد.

همزمان با فرارسیدن موسم طرب انگیز و پر تحول بهار، فصلی تازه از فعالیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گشوده می شود.تشکیل شورای مهارت در استانها ، دستور ریاست محترم جمهور در زمینه اعتبار مدارک آموزش فنی و حرفه ای و موافقت با افزایش حقوق کلیه کارکنان نشان از اختصاص جایگاه ویژه به آموزش های مهارت محور و حاکی از رسالت خطیر و نقش ارزنده این سازمان در توسعه و تعالی کشور می باشد و این مهم جز با یاری حضرت باری تعالی و همت بلند و عزم راسخ، همدلی و همراهی تمامی اعضاء خانواده بزرگ و صمیمی آموزش فنی و حرفه ای میسر نمی شود.

این عید سعید باستانی را حضور همکاران ارجمند و خانواده های عزیز ایشان تبریک و تهنیت می گویم و امیدوارم سال 1399 سالی توام با سلامتی و بهروزی برای شما و خانواده عزیزتان باشد . با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر   می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم:

"یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال".

لحظاتی سرشار از امید، سالی پر از تحول و روزگاری عجین با بهروزی را از درگاه حضرت سبحان برایتان آرزومندم.