اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

دومین جلسه کمیته نظارت ، ارزیابی و گسترش آموزشی و بررسی نتایج رهگیری اشتغال مرکز فردوس

jal1

به گزارش روابط عمومی مرکز، در تاریخ 1398/10/12 دومین جلسه کمیته نظارت ، ارزیابی و گسترش آموزشی و بررسی نتایج رهگیری اشتغال مرکز در اتاق ریاست برگزار گردید .

در ابتدای جلسه حسن یعقوبی ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، از همکاری مربیان و کارکنان در جهت رعایت حقوق شهروندی و عفاف و حجاب تقدیر و تشکر نمودند .

ایشان در ادامه به کسب رتبه اول مرکزدر هفته ملی مهارت در سال 98 اشاره کردند و از زحمات کلیه همکاران نیز در این مهم تشکر نمودند.

اجرای طرح جهادی در راستای خدمت رسانی به مناطق و روستاهای محروم ، اجرای تعهدات آموزشی مرکز ، تعهدات پژوهشی ، اجرای دقیق محتوای استاندارد های آموزشی در کارگاه ها ، برنامه ریزی آموزشی در حرفه های مربوط به مشاغل خانگی و طرح تکاپو ، رعایت ساعات آموزشی مربیان جهت حضور در کارگاه ها ، برنامه ریزی جهت شرکت در دوره های تربیت مربی از مباحث مطرح شده در این جلسه بود .

در پایان جلسه از عملکرد مربیان و کارکنان بااهداء لوح تقدیر تشکر به عمل آمد .

jal3

jal5

jal4