اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

حضور تیم تون آرت فنی و حرفه ای سردار شهید محمدباقر رادمرد در اولین رویداد هم آفرینی در فردوس

ha1

به‌گزارش روابط عمومی مرکز، رویداد هم آفرینی با موضوع بازآفرینی و جان‌بخشی به فضاهای شهری، المان‌ها فضاهای جمعی و توسعه بسترهای گردشگری در راستای استفاده بهینه از ظرفیت‌های بالای شهرستان در حوزه گردشگری، میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی توسط شهرداری فردوس و با همکاری اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان و سایر نهادها و ادارات با حضور مدیرکل پارک علم و فناوری استان و مسئولین شهرستانی از تاریخ 4 الی 6 دی‌ماه سال جاری در فردوس برگزار شد.

با توجه به قابلیت‌های بالای شهرستان، طراحان خدمات و تجربه، طراحان گرافیک، معماری و شهرسازی و علاقه‌مندان به استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای هوشمند به‌منظور خلق مدل‌های نوآورانه جهت توسعه کسب‌وکار و رونق گردشگری در این رویداد سه‌روزه گرد هم آمدند که مجموعه آبگرم معدنی فردوس میزبان افتتاحیه این مراسم بود.

رویدادهای هم‌آفرینی محیطی هم‌افزا و تعاملی برای رسیدن به خلق مدل‌هایی نوآورانه در حل مسائل هستند، در اولین رویداد هم آفرینی فردوس، افراد باانگیزه و خلاق در سه روز متوالی گرد هم آمدند و در جهت بازآفرینی و جان‌بخشی به فضاهای شهری، المان‌ها و فضاهای جمعی و خلق بسترهای گردشگری تیم سازی، ایده پردازی کردند.

شرکت‌کنندگان در این رویداد به‌منظور آشنایی با ظرفیت‌های شهر فردوس به فردوس گردی پرداختند و از شهر تاریخی تون و دیگر جاذبه‌های تاریخی و گردشگری فردوس بازدید کردند تا جهت ارائه پروژه‌ها یا استارت‌آپ‌های خود به سرمایه‌گذاران و مدیران مربوطه ایده پردازی کنند.

در این رویداد سه‌روزه، تعداد ۱۷ تیم شرکت‌کننده درمجموع ۲۸ ایده و طرح ارائه دادند که درنهایت ۱۵ طرح برای اجرا انتخاب شد و به تیم‌ها ۱۰ روز مهلت داده شد تا طرح‌های خود را توسعه و به‌صورت تکمیل‌شده ارائه دهند.

این رویداد با حضور ۱۱۰ نفر شرکت‌کننده شامگاه 6 دی‌ماه در فردوس به کار خود پایان داد.

خاطر نشان می گردد مرکز فنی و حرفه ای فردوس با حضور اعظم سادات موسوی ، محبوبه صناعی ، علیرضا حمامی و احمد دلیری در این هم آفرینی شرکت نمودند و دو طراحی شامل طراحی المان میدان مادر و میدان گلشن را ارائه نمودند .

ha2