اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

تشکیل جلسه مهارت آموزی سربازان وظیفه با مسئولین آموزش سپاه و نیروی انتظامی شهرستان فردوس (سال 98)

ns

به گزارش روابط عمومی مرکز ، جلسه مهارت آموزی سربازان وظیفه با مسئول نیروی انسانی سپاه و مدیر آموزش نیروی انتظامی شهرستان فردوس برگزار گردید .

در این جلسه یعقوبی ریاست مرکز، ضمن تشکر از تعامل فرمانده سپاه شهرستان وهمکارانشان در جهت توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای ویژه سربازان ، آمادگی این مرکز را در راستای توانمندی سازی و ارتقای مهارت سربازان از طریق ارائه آموزش های مهارتی و شغلی اعلام نمودند.

یعقوبی گفت : سربازان به عنوان یک جامعه وسیع، یک ثروت عظیم و نیروی انسانی جوان برای کشور محسوب می گردد. این امتیازات فرصتی است تا بتوان در سایر حوزه ها از قبیل آموزش، فرهنگ سازی، ایجاد شغل و به طور کلی بسترسازی برای پیشرفت همه جانبه کشور از آن استفاده کرد . در این راستا عملکرد مرکز در سال 97 آموزش 51 نفرسرباز در رشته های سرویس و نگهداری خودرو ، برق کار ساختمان ، تکنولوژی خودرو بوده وتا پایان آبان 98، 18 نفر در رشته تعمیرکارکولر آبی آموزش داشته اند.

. در ادامه مجتبی آسکار مسئول نیروی انسانی سپاه ، ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتها و تعامل سازنده مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اظهار امیدواری کرد تا بتوان با فرهنگ سازی و ارائه بسته های تشویقی ، انگیزه لازم را جهت سوق دادن سربازان به سمت فراگیری مهارت های فنی به وجود آورد .

در پایان جلسه نیز علیرضا بیکی  مدیر آموزش نیروی انتظامی از مشکلات فراخوانی سربازان گفت و خواستار آموزش ها در قالب آموزش در محیط کار واقعی شد .