اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

جلسه پیگیری مصوبات تفاهم نامه همکاری فنی و حرفه ای شهرستان فردوس با اداره زندان

کمیته مهر 97

به گزارش روابط عمومی مرکز، در راستای اجرای مصوبات تفاهم نامه همکاری فنی و حرفه ای شهرستان فردوس با اداره زندان جلسه ای در روز چهار شنبه مورخ 97/07/04 در دفتر ریاست مرکزبرگزار گردید .

در این جلسه دهقانی رییس زندان فردوس ضمن تشکر از مربیان و پرسنل مرکز گفت : در راستای پاسخگویی به نیازهای آموزشی زندانیان آموزش های فنی و حرفه ای همواره دغدغه توانمندسازی این قشر از جامعه را داشته و طراحی و ایجاد طرح ها و روش های نوین آموزشی را در برنامه خود دارد..
وی گفت : با توجه به اینکه دو مجموعه اداره زندان و آموزش فنی و حرفه ای در طول سال همکاری تنگاتنگی دارند برگزاری نشست ها و تیم های کارشناسی لازم و ضروری می باشد ..

در ادامه یعقوبی ریاست مرکز خواهان سامان بخشیدن به حضور مربیان این اداره در زندان و تسهیل در رفت و آمد آنان به زندان یا تخصیص سرویس به آنها شد .