اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید دکتر امیرحسنخانی از دوره آموزشی خیاطی در منطقه جواد الائمه فردوس

نماینده شهریور 96 یک

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس دوره آموزشی مانتودوز به مدت 180 ساعت در منطقه جوادالائمه در حال برگزاری است .

دکتر امیر حسنخانی نماینده محترم مردم در مجلس توضیحاتی در خصوص اشتغال هنر آموزان و استفاده از ظرفیت کارخانه نساجی فردوس مطالبی بیان نمودند و خواستار برگزاری دوره های آموزشی نوین از سوی مرکز شدند .

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای گفت در این دوره آموزشی تعداد 15 نفر از هنر آموزان توانائیهای مربوط به حرفه مانتودوز را به مدت 2 ماه فرا میگیرند .

یعقوبی هدف از برگزاری دوره را توانمد سازی هنرآموزان و در راستای اجرای طرح باز آفرینی پایدار شهری در محله های هدف عنوان کرد و توضیحاتی در خصوص مشاغل خانگی و پشتیبان مشاغل ارائه نمودند .

در ادامه شهردار فردوس ضمن تقدیر و تشکر از مرکز آموزش فنی و حرفه ای فردوس مطالبی را در خصوص فعالیت های انجام شده در ستاد باز آفرینی پایدار شهری فردوس بیان نمودند.

این بازدید در معیت ریاست شورای اسلامی شهر فردوس ، امور بانوان و خانواده فرمانداری و مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس انجام گرفت .

نماینده شهریور 96 دو