اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

جلسه همکاری مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان فردوس با کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان

komite1

به گزارش روابط عمومی مرکز ، جلسه ای با حضور رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان فردوس و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان در خصوص پیگیری تفاهمنامه های فی ما بین در دفتر ریاست کمیته امداد برگزار شد .

در این نشست حلوانی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فردوس ضمن تقدیر از همکاری های گسترده مرکز آموزش فنی وحرفه ای با کمیته امداد مطالبی را در خصوص نقش آموزشهای مهارتی فنی وحرفه ای در راستای شکوفایی و توسعه پایدار جامعه، رفع مشکل بیکاری و ایجاد اشتغال برای اقشار محروم و تحت پوشش نهاد کمیته امداد امام(ره) درجهت خودکفایی آنان بیان نمود و خواستار ادامه این آموزش ها گردید .

یعقوبی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس با بیان اینکه این مرکز از ظرفیتها و امکانات بالایی جهت آموزش به مددجویان کمیته امداد برخوردار است،خواستار اجرای دقیق تفاهمنامه های همکاری فی ما بین و برگزاری دوره های مهارتی ویژه مددجویان شد و آمادگی کامل مرکز را برای هرگونه همکاری با کمیته امداد اعلام داشت .

 

جلسه برنامه ریزی و هم اندیشی هفته ملی مهارت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردار شهید رادمرد فردوس ( سال 98 )

mli1

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در روز پنج شنبه مورخ 98/04/27 جلسه برنامه ریزی و هم اندیشی هفته ملی مهارت با حضور ریاست ، کارکنان و مربیان برگزار گردید.

حسن یعقوبی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس ضمن عرض خوش آمدگویی به همکاران حاضر در جلسه به شرح برنامه های پیشنهادی در هفته ملی مهارت پرداختند و با هم اندیشی با همکاران برنامه ریزی متنوعی صورت گرفت .

وی با اشاره به اهمیت آموزشهای فنی و حرفه ای گفت : ايجادانگيزه وعزم ملي براي دستيابي به فرصتهاي شغلي پايداردرمسيررونق تولید ، ارتقای منزلت و جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای و اطلاع رسانی هرچه بیشتر این آموزش ها در سطوح مختلف جامعه از عمده اهداف و برنامه های این هفته است .

یعقوبی بیان کرد: با اجرای برنامه های متنوع در این هفته تلاش می شود تا گروه های هدف با سیاستها و خط مشی های سازمان آموزش فنی و حرفه ای بیشتر آشنا شوند. با توجه به اینکه جامعه هدف آموزش های مهارتی جوانان و جویندگان کار هستند ، دانشجویان و دانش آموزان باید مخاطب خاص آموزش فنی و حرفه ای در این هفته باشند .

یعقوبی در پایان افزود: دیداربا فرماندار،دیدار با امام جمعه ،سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه،تبلیغات محیطی و برگزاری نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای کارآموزان در دو بخش دولتی و خصوصی ، آماده سازی مرکز برای بازدید مسئولان و عموم مردم... از جمله برنامه های این مرکز به مناسبت گرامیداشت هفته مهارت می باشد.

بازدید معاونان و نمایندگان دولت در وزارت علوم از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رادمرد شهرستان فردوس

jalali 1

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در روز چهارشنبه مورخ 98/04/19 اعضاء کمیسیون آموزش ، تحقیقات مجلس شورای اسلامی و دکتر جلالی معاون دانشگاه جامع علمی و کاربردی کشور و دکتر آتش روز معاون دانشگاه جامع علمی کاربردی استان از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس بازدید نمودند .

در این بازدید یعقوبی رئیس مرکز ضمن خوش آمد گویی ، به اهمیت و جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای در بحث ایجاد اشتغال پرداختند و گزارشی از عملکرد مرکز و کارگاه های ثابت مرکزارائه نمودند .

وی همچنین از دکتر جلالی خواستار تسریع در تصویب اساسنامه سازمان ، تخصیص اعتبار جهت خرید تجهیزات آموزشی و فعال کردن خوابگاه ها ، اعمال ضریب 1/1 جدول حق شغل مربیان سازمان ، مشابه معلمان آموزش و پرورش و بیمه مدیران و مربیان آموزشگاه های آزاد شدند .

در پایان دکتر جلالی ضمن تاکید بر اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای پیگیری درخواست های مطرح شده را مورد تاکید قرار دادند .

jalali2

jalali 3

برگزاری جلسه شورای اقامه نماز و عفاف و حجاب مرکز فردوس در سال 98

nm2

به گزارش روابط عمومی مرکز ،جلسه شورای اقامه نماز و عفاف و حجاب با حضور ابوالفضل قاسمی امام جماعت مرکز و حسن یعقوبی ریاست مرکز و کارشناسان و کارکنان اداری و مربیان در روز چهارشنبه مورخ 1398/04/26 برگزار گردید.

در ابتدای جلسه قاسمی بر لزوم اهمیت ترویج فرهنگ اقامه نماز تاکید کرد . ایشان با بیان اینکه نباید انجام فعالیت های روزمره مانع از اقامه فریضه نماز اول وقت شود افزود تهیه برنامه های منسجم و کارآمد و تشریح فضائل و ویژگی های اقامه نماز اول وقت بصورت جماعت در استقبال هرچه بیشتر کارکنان از برگزاری نماز جماعت در محیط کار موثر است.

وی خاطر نشان کردتوجه عمیق کارکنان به انجام فرائض الهی در پیشرفت کارها و برخورد مناسب با ارباب رجوع نیز نقش بسزایی دارد.

در این جلسه همچنین گزارشی از روند فعالیت های انجام شده در زمینه ترویج فرهنگ اقامه نماز توسط یعقوبی ریاست مرکز ارائه شد و در پایان از فرزندان کارمندان (امیر حسین شعربافیان و مهدی پرتوی )شرکت کننده در مسابقات قرآنی سال 97 با اهداء لوح تقدیر قدردانی شد .

nm3

بازدید کارآموزان کارگاه معماری از اقامتگاه های بوم گردی شهرستان

b1

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در روز سه شنبه مورخ 98/04/18 ، 16 نفر از کارآموزان کارگاه معماری از اقامتگاه های بوم گردی باغستان علیا بازدید نمودند .

در این بازدید حمامی مربی کارگاه در خصوص معماری این اقامتگاه ها توضیحاتی را بیان نمودند .

b2