اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید دانش آموزان دبیرستان ابوریحان بیرونی باغشهر اسلامیه در چهارمین روز از هفته بازدید دانش آموزی از کارگاه های مرکز فردوس

دبیرستان ابوریحان فروردین 97

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در چهارمین روز از هفته بازدید دانش آموزی تعداد 40 نفراز دانش آموزان پایه نهم دبیرستان ابوریحان بیرونی باغشهر اسلامیه از کارگاه های مرکز سردار شهید رادمرد فردوس بازدید نمودند.

در این بازدید مربیان هر کارگاه مطالبی در خصوص دوره های آموزشی و ظرفیت پذیرش کارآموزان جهت مشاوره اولیه به بازدید کنندگان ارائه نمودند.

دبیرستان ابوریحان فروردین 97

برگزاری کارگاه آموزشی امداد و نجات و کمک های اولیه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رادمرد فردوس

امداد و نجات فروردین 97

به گزارش روابط عمومی مرکز فردوس ، در روزیک شنبه مورخ 96/02/02 کارگاه آموزشی امداد و نجات و کمک های اولیه با حضور آزموده کارشناس هلال احمرو تعداد 15 نفر از کارآموزان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رادمرد برگزار گردید..

آزموده در این کارگاه آموزشی اقدامات لازم در زمان مواجه شدن با مصدوم، کنترل علائم حیاتی مصدوم و موارد مختلف مانند هوشیاری، نیمه هوشیاری، بدون تنفس و دارای ضربان قلب و بدون ضربان و تنفس را توضیح داد.

جلسه تفاهم نامه همکاری آموزشی فی ما بین مرکز آموزش فنی و حرفه ای و اداره امور عشایر شهرستان فردوس (سال 1397)

عشایر فروردین 97

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس ، در تاریخ 1397/01/29 جلسه ی تفاهم نامه همکاری و نیاز سنجی آموزشی فی مابین مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردارشهید محمد باقر رادمرد و اداره امور عشایر شهرستان فردوس برگزارگردید

در ابتدای جلسه یعقوبی ریاست مرکزدرخصوص برنامه جامع ارتقاء سطح سواد ، دانش و مهارت در مناطق عشایری توضیحاتی را ارائه نمود و سپس با توجه به نیازسنجی انجام شده ، دوره های پیشنهادی مورد بررسی و تعدادی از دوره ها با توجه به اولویت برگزاری جهت اجرا در مناطق عشایری در قالب تفاهم نامه همکاری بین مرکزآموزش فنی و حرفه ای و اداره امور عشایر نهایی گردید.

 

 

بازدید دانش آموزان دبیرستان شهید قلی زاده باغستان در دومین روز از هفته بازدید دانش آموزی از کارگاه های مرکز فردوس

قلی زاده اردیبهشت 97

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در دومین روز از هفته بازدید دانش آموزی تعداد 40 نفراز دانش آموزان دوره اول دبیرستان شهید قلی زاده باغستان از کارگاه های مرکز سردار شهید رادمرد فردوس بازدید نمودند.

در این بازدید مربیان هر کارگاه مطالبی در خصوص دوره های آموزشی و ظرفیت پذیرش کارآموزان جهت مشاوره اولیه به بازدید کنندگان ارائه نمودند.

قلی زاده اردیبهشت 97 دو

قلی زاده اردیبهشت 97 سه

هم زمان با هفته معرفي مشاغل؛بازديد دانش آموزي از مرکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان فردوس برگزار مي شود

66 80284

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس هم زمان با هفته مشاغل، بازديد همگاني از مركز آموزش فني و حرفه اي را از يكم تا يازدهم ارديبهشت ماه سال جاري به صورت هماهنگ كشوري برگزارمي كند.

به گزارش روابط عمومي مرکز، اطلاع رساني، هدايت و فراگير نمودن هرچه بيشتر آموزش هاي مهارتي در جامعه و همچنين ترويج و نهادينه كردن فرهنگ مهارت آموزي در كشور و به ويژه در بين دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی از ابزار كليدي و زيرساختي تحقق سياست ها و برنامه هاي اشتغال و اقتصاد مقاومتي به شمار مي رود.

اين گزارش مي افزايد: با توجه به وجود توانمندي ها، امكانات و ظرفيت هاي سخت افزاري و نرم افزاري قابل توجه در مراكز آموزش فني و حرفه اي و ضرورت معرفي آنها به جامعه، برنامه «بازديد دانش آموزي از مراكز آموزش فني و حرفه اي» به صورت هماهنگ كشوري از يكم تا يازدهم ارديبهشت ماه، هم زمان با هفته معرفي مشاغل برگزار مي شود.

بنابر اين گزارش: بازديد از مرکز آموزشي با تجهيزات كارگاهي و آموزشي و مربيان توانمند و با تجربه كه ارائه دهنده آموزش هاي مهارتي غير رسمي در شهرستان است، فرصتي خوبي را در راستاي توسعه فرهنگ مهارت آموزي و معرفي آموزشهاي مهارتي منجر به اشتغال براي دانش آموزان فراهم مي كند.