اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری جلسه تفاهم نامه آموزشی با شرکت نساجی فردوس

نساجی مهر 96 یک

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در روز شنبه مورخ 96/07/15 جلسه تفاهم نامه همکاری آموزشی بین شرکت نساجی فردوس و مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردار شهید رادمرد برگزار گردید .

در ابتدای جلسه یعقوبی ریاست مرکز ضمن ارائه عملکردی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای در خصوص روند تاسیس مراکز جوارکارگاهی و شرایط و مزیت های این مراکز توضیحاتی را ارائه نمودند و خواستار همکاری شرکت نساجی در خصوص راه اندازی یک مرکز جوارکارگاهی شدند .

در ادامه شکوری مدیر عامل شرکت نساجی ضمن عنوان مشکلات تولید در کشور آموزش های منجر به کار را مفید دانسته و آمادگی خود را برای تاسیس یک مرکز آموزشی در جوارکارخانه اعلام نمودند .

نساجی مهر 96 دو

برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا و عزاداری امام حسین ( ع ) در مرکز سردار شهید رادمرد فردوس

زیارت عاشورای 96 محرم

به گزارش روابط عمومی مرکز، مراسم پر فیض زیارت عاشورا و عزاداری امام حسین ( ع ) در دهه اول محرم  و هفته امر به معروف و نهی از منکربا حضور کارمندان و مربیان به مدت دو روز در نمازخانه مرکز برگزار گردید .

حضور بسیجیان پایگاه اداری والعادیات در مراسم رژه- سال 96

رژه 96 یک

به گزارش روابط عمومی فنی و حرفه ای شهرستان فردوس، بسیجیان پایگاه اداری والعادیات مستقر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس  همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس در مراسم رژه نیروهای نظامی و بسیجی شرکت نمودند.

رژه 96 دو

بازدید بخشدار اسلامیه از دوره آموزشی چادرشب در روستای برون

برون 96

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در روز دوشنبه مورخ 96/07/03 بخشدار اسلامیه همراه با ریاست کمیته امداد امام خمینی ( ره ) و یعقوبی ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان از دوره چادر شب باف در روستای برون بازدید نمودند .

این کارگاه آموزشی که با هدف توانمند سازی روستاییان و عشایر و اشتغال پایدار و با همکاری کمیته امداد امام خمینی ( ره ) برگزار گردیده با ظرفیت 22 نفر کارآموز در حال برگزاری می باشد .

در این بازدید شبان بخشدار اسلامیه ضمن قدر دانی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای ،در خصوص کیفیت دوره های آموزشی و پشتیبان مشاغل خانگی و نیز بازاریابی و فروش محصولات این دوره مطالبی را بیان داشتند .

 

بازدید دکتر امیرحسنخانی از دوره آموزشی خیاطی در منطقه جواد الائمه فردوس

نماینده شهریور 96 یک

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس دوره آموزشی مانتودوز به مدت 180 ساعت در منطقه جوادالائمه در حال برگزاری است .

دکتر امیر حسنخانی نماینده محترم مردم در مجلس توضیحاتی در خصوص اشتغال هنر آموزان و استفاده از ظرفیت کارخانه نساجی فردوس مطالبی بیان نمودند و خواستار برگزاری دوره های آموزشی نوین از سوی مرکز شدند .

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای گفت در این دوره آموزشی تعداد 15 نفر از هنر آموزان توانائیهای مربوط به حرفه مانتودوز را به مدت 2 ماه فرا میگیرند .

یعقوبی هدف از برگزاری دوره را توانمد سازی هنرآموزان و در راستای اجرای طرح باز آفرینی پایدار شهری در محله های هدف عنوان کرد و توضیحاتی در خصوص مشاغل خانگی و پشتیبان مشاغل ارائه نمودند .

در ادامه شهردار فردوس ضمن تقدیر و تشکر از مرکز آموزش فنی و حرفه ای فردوس مطالبی را در خصوص فعالیت های انجام شده در ستاد باز آفرینی پایدار شهری فردوس بیان نمودند.

این بازدید در معیت ریاست شورای اسلامی شهر فردوس ، امور بانوان و خانواده فرمانداری و مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس انجام گرفت .

نماینده شهریور 96 دو