اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

جلسه تفاهم نامه همکاری و نیازسنجی آموزشی سال 98 مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس

ja2

به گزارش روابط عمومی مرکز ، جلسه ای در مورخه 98/02/23 در محل ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس با حضور سرهنگ خدادادی فرمانده سپاه و سروان کریم زاده مسئول بسیج سازندگی و مسئولین کلیه پایگاه های بسیج سطح شهرستان و یعقوبی ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای و عاملی ریاست مرکز خواهران برگزار گردید.

در ابتدای جلسه پس از قرائت قرآن ، کریم زاده ضمن تشکر از همکاری فنی و حرفه ای خواستار گسترش آموزش ها در حوزه برادران شد و درخواست برنامه ریزی برای آموزش سربازان و پرسنل را داد .

خدادادی در ادامه جلسه ضمن خوش آمدگویی به مدعوین جلسه ، مجموعه فنی و حرفه ای را مجموعه ای دلسوز معرفی نمود که با کمترین هزینه اقدام به بهترین آموزش ها را دارد . ایشان دغدغه بسیج را کمک به اقتصاد خانواده ها عنوان کرده و از ظرفیت طرح هجرت دانش آموزی مطالبی را عنوان نمودند .

در پایان جلسه یعقوبی رئیس مرکز فنی و حرفه ای با تشکر از همکاری دو جانبه ، در خصوص اهداف آموزش های فنی و حرفه ای و کارگاه های فعال مرکز برادران و خوهران توضیحاتی را بیان کردند

غبارروبی نمازخانه مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردار شهید رادمرد به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان (سال 1398)

na1

na2

بازدید دانشجویان دانشکده فنی و مهندسی از کارگاه های مرکز

fa98

به گزارش روابط عمومی مرکز ، درهفته بازدید دانش آموزی و دانشجویی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای ، تعداد 12 نفر از دانشجویان دانشکده فنی و مهندسی از کارگاه های آموزشی ، امکانات و تجهیزات مرکزآموزش فنی و حرفه ای این شهرستان بازدید و از نزدیک فعالیت های آموزشی کارگاه های آموزشی این مرکز را نظاره کردند .

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت گرامیداشت روز معلم

p11

مربیان ارجمند سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

با سلام و تهنیت

12 اردیبهشت؛سالروز شهادت اسوه وارسته تعلیم و تربیت، شهید والا مقام؛ استاد مرتضی مطهری را گرامی داشته و روز معلم را حضور جهادگران عرصه آموزش، تبریک و تهنیت می گویم.

21 هزار مربی تلاشگر در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با رسالت مقدس مهارت آموزی به هم وطنان ارجمند به ویژه جوانان عزیز، همواره رسالتی بزرگ و اثربخش را در تربیت و پرورش نیروی انسانی ماهر و توانمند در جبهه های سازندگی و بالندگی ایران اسلامی برعهده دارند و اینک در سال رونق تولید، اهمیت سرمایه انسانی ماهر، فعال و مؤثر در تمامی عرصه های اجتماعی و اقتصادی بیش از پیش نمایان است.      

روز معلم را قدر دانسته و از تلاش های ارزنده مربیان متعهد و توانمند سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشورکه به طور حتم از گرانسنگ ترین سرمایه های عرصه مهارت آموزی هستند، تقدیر و تشکر می کنم. امید آن است که به برکت تفکر پویا،انگیزه ستودنی، دستان توانمند و دل های لبریز از عشق شما بزرگواران، شاهد تحولات سازنده و اثربخشی در حوزه مهارت آموزی و به دنبال آن رونق اقتصاد و تولید در کشور باشیم.

همت بلندتان مستدام، گام های هدفمندتان استوار و عشق و امیدتان افزون

سلیمان پاک سرشت

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و

رِئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

تفاهم نامه همکاری آموزشی با اداره زندان شهرستان فردوس

tt98

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در روز چهار شنبه مورخ 98/02/10 جلسه همکاری بین مرکز آموزش فنی و حرفه ای با اداره زندان شهرستان فردوس برگزار گردید.

در این جلسه یعقوبی پس از بررسی عملکرد سال 97، اهم برنامه های سال 98 دو مجموعه در خصوص حرفه آموزی و اشتغال زندانیان را تبیین و تشریح نمود .