اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای و اداره بهزیستی شهرستان فردوس از مرکز بهبودی اقامتی میان مدت سامان

بهبودی 97

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در روز یک شنبه مورخ 97/05/21 روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای و اداره بهزیستی شهرستان فردوس از مرکز بهبودی اقامتی میان مدت سامان بازدید نمودند .

فعالیت این مرکز در جهت درمان و سوء مصرف مواد مخدر ( بدون دارو ) می باشد که با ظرفیت 40 نفر در حال فعالیت می باشد .

در این بازدید روسای دو مجموعه آمادگی خود را جهت برگزاری هر چه بهتر دوره های آموزشی و مهارتی در محل مذکور را اعلام نمودند .

بازدید از دوره های آموزشی در حال برگزاری در مناطق روستایی شهرستان فردوس

بسیج مرداد 97 یک

به گزارش روابط عمومی مرکز ، بازدید از دوره های آموزشی شیرینی پز بدون فر و دوزنده و تزئین کار لباس در باغستان علیا و سفلی شهرستان فردوس با حضور کریم زاده مسئول بسیج سازندگی سپاه و یعقوبی ریاست مرکز و عاملی رئیس مرکز خواهران انجام شد .

دوره آموزشی شیرینی پز بدون فر با 24 کارآموز با مربیگری سید محسن  پروانه جلیلی در باغستان سفلی و همین دوره آموزشی با 23 کارآموز با مربیگری اعظم سادات موسوی خورقی در باغستان علیا در حال برگزاری است .

دوره دوزنده و تزئین کار لباس نیز با 18 کارآموز و مربیگری سمیه شهریاری در پایگاه ام ابیها برگزار می گردد .

بسیج مرداد 97

دیدارو تقدیرجمعی از همکاران آموزش فنی و حرفه ای سردار شهید رادمرد با خانواده عبدالقاسم عرفانی بازنسشته مرکز به مناسبت هفته ملی مهارت

عرفانی 97

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در روز سه شنبه مورخ 97/05/09 حسن یعقوبی ریاست مرکز و جمعی از کارکنان فنی و حرفه ای به منظور تقدیر ازخانواده بازنشسته مرکز آقای عبدالقاسم عرفانی با خانواده ایشان دیداری داشتند و از زحمات ایشان قدردانی نمودند .

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی و مبارزه با مواد مخدر برای فراگیران مرکز فنی و حرفه ای خواهران شهرستان فردوس

کارگاه خواهران مرداد 97

به گزارش روابط عمومی مرکز، در مورخه 97/05/17 کارگاه آموزشی آشنایی و مبارزه با مواد مخدر برای 50 نفر از فراگیران مرکز  فنی و حرفه ای خواهران شهرستان فردوس برگزار گردید.

در این کارگاه آموزشی سروان مهدی باوقارکارشناس ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن تشریح اثرات و عواقب سوء مصرف مواد مخدر پیشگیری اجتماعی را مقدم بر پیشگیری انتظامی عنوان نمود .

ایشان در ادامه به انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی و روان گردان ها و چگونگی آلودگی افراد به این مواد و عواقب ارتباطات نامتعارف اشاره کردند.

بازدید بخشداراسلامیه از کارگاه آموزشی قالی باف و حوله باف در روستای عشایری چاه نو به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت

چاهنو 97 یک

به گزارش روابط عمومی مرکز ، شبانی بخشدار اسلامیه وحلوانی رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره )، زارعی مسئول ستاد توان افزایی شهرستان فردوس همراه با یعقوبی ریاست مرکز از کارگاه آموزشی قالی باف و حوله باف که در روستای عشایری چاه نو برگزار گردیده بازدید نمودند.

در ابتدا یعقوبی ضمن تشکر از حضور مدعوین به بیان اهداف ورسالت سازمان فنی وحرفه ای پرداخت ومهارت آموزی وکسب مهارت را که منجر به اشتغالزای وتوسعه اشتغال پایدار در روستاها می شود را از اهداف سازمان فنی وحرفه ای برشمردند.ایشان برگزاری این دوره ها را در جهت توانمند سازی روستاییان وعشایر بارویکرد توسعه اشتغال پایداراز اولویتهای آموزشی این مرکز بیان کردند.

در ادامه شبانی ضمن تشکر از مرکز آموزش فنی وحرفه ای در برنامه ریزی واجرای کارگاه عشایری برنامه ریزی وتلاش در جهت در آمد زایی، توسعه وثبات اشتغال در روستاها ومناطق عشایری را از دغدغه های مقام معظم رهبری ومسؤولین برشمردند وخاطر نشان کردند تلاش همه مسئولین ذیربط در جهت اجرای این امر بخش مهمی از معضل بیکاری ومهاجرت روستایان به شهرها را برطرف می کند. ایشان در ادامه خاطر نشان کردند که فراگیران پس از پایان دوره می توانند با ایجاد تعاونی ویا استفاده از تسهیلات مشاغل خانگی در جهت ایجادکارگاه تولیدی اقدام نمایند.

شبانی در پایان جهت پشتیبانی از این آموزشها که منجر به تولید وکار آفرینی می شود قول مساعدت وهمکاری را دادند .

چاهنو 97 دو