اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید ریاست کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان مه و لات از دپارتمان آموزش تخصصی تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی شرق کشور در شهرستان فردوس

km

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در راستای همکاری های دو جانبه و تعامل با سازمانهای حمایتی و تحقق شعار جهش تولید ، علیزاده ریاست کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان مه و لات ، از دپارتمان آموزش تخصصی تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی شرق کشور در شهرستان فردوس بازدید نمودند .

در این بازدید یعقوبی ضمن اشاره به تفاهمنامه منعقد شده با کمیته امداد امام (ره) و آموزشهای ارائه شده به مددجویان، گزارشی از امکانات و تجهیزات کارگاه های آموزشی، روند فعالیت مرکز فنی و حرفه ای شهرستان فردوس و برنامه های آینده این مرکز ارائه نمود.

یعقوبی گفت : امروزه آموزش حرفه های مهارتی یکی از راهکارهای اساسی ایجاد اشتغال و کسب کار است و نیاز است رشته‌ها نیز بر اساس نیاز روز جامعه طراحی و تدریس شود . ایشان افزودند آموزش دوره های مهارتی با جدیدترین تجهیزات کارگاهی و آموزشی، با مجرب ترین مربیان بصورت رایگان در این مرکز ارائه می گردد .

در این بازدید، علیزاده ریاست کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان مه و لات ، نیز با ابراز رضایت از عملکرد مراکز فنی و حرفه ای در حوزه آموزش به مددجویان با تأکید بر متناسب بودن استانداردهای آموزشی با نیاز بازار کار و اشتغال مددجویان بیان داشت: آموزش ها باید به شکلی باشد که مددجویان بتوانند پس از پایان دوره آموزشی مورد نیاز وارد بازار کار شده و به بدنه شاغل اجتماع اضافه شوند.

بازدید ریاست اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری از دپارتمان آموزش تخصصی تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی شرق کشور در شهرستان فردوس

m919t

به گزارش روابط عمومی مرکز ، صداقت ریاست میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فردوس و اسکندری کارشناس این مجموعه ، از دپارتمان آموزش تخصصی تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی شرق کشور در شهرستان فردوس بازدید نمودند .

در این بازدید یعقوبی ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای به ارائه توانمندیهای کارگاههای مرکز آموزش فنی و حرفه ای فردوس پرداخت و گفت : امکانات بالقوه کارگاههای آموزشی مرکز فنی و حرفه ای شهرستان فردوس بستر خوبی برای ارائه آموزشهای صنایع دستی و گردشگری می تواند به ارتقای توانمندی و افزایش مهارت نیروی انسانی شاغل در حوزه صنایع دستی و گردشگری کمک  نماید وباعث افزایش همکاری دوسویه بین فنی و حرفه ای ، صنایع دستی و گردشگری شود.

صداقت ریاست  میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امکانات موجود در مرکز آموزش فنی و حرفه ای را برای اجرای آموزشهای مورد نیاز بخش صنایع دستی و گردشگری بررسی و خواستار همکاری بیشتر در راستای تفاهمنامه بین مرکز آموزش فنی و حرفه ای و صنایع دستی و گردشگری شهرستان شد.

ایشان در خصوص اولویت در طرح های تسهیلاتی آموزش دیدگان حرفه گوهرتراشی قول مساعد دادندو افزودن در تلاش جهت راه اندازی صنف گوهرتراشی و صدور پروانه در این خصوص و تشکیل اتحادیه هستیم.

m99t

جلسه تفاهم نامه همکاری و نیازسنجی آموزشی سال 99 مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس

jst

 به گزارش روابط عمومی مرکز ، جلسه ای در مورخه 99/04/04 در محل ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس با حضور سرهنگ خدادادی فرمانده سپاه و سروان کریم زاده مسئول بسیج سازندگی و مسئولین کلیه حوزه های بسیج سطح شهرستان و یعقوبی ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای و شعربافیان مسئول آموزش و عصاری کارشناس آموزشگاه های آزاد مرکز برگزار گردید.

 در ابتدای جلسه ، سرهنگ خدادادی ضمن خوش آمدگویی به مدعوین جلسه از همکاری فنی و حرفه ای در سال های اخیر تشکر نمود و از فرماندهان حوزه ها خواست با توجه به مشکلات اقتصادی پیش رو از ظرفیت آموزش های رایگان فنی و حرفه ای جهت گسترش آموزش برای تقویت تولید و اشتغال استفاده نمایند .

در پایان جلسه یعقوبی رئیس مرکز فنی و حرفه ای با تشکر از همکاری دو جانبه ، در خصوص اهداف آموزش های فنی و حرفه ای و کارگاه های فعال مرکز برادران و خوهران و عملکرد مرکزتوضیحاتی را بیان کردند و مسئولین پایگاه ها نیز پیشنهادات خود را در این خصوص عنوان نمودند .

 

برگزاری دوره آموزشی تکنولوژی خودرو ویژه سربازان وظیفه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردار شهید رادمرد

n99

به گزارش روابط عمومی مرکز ، دوره آموزشی تکنولوژی خودرو ویژه سربازان وظیفه ناحیه مقاومت بسیج با ظرفیت 13 نفر از مورخ 99/04/12 لغایت 99/04/30 به مدت 45 ساعت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردار شهید رادمرد با مربیگری سهیل ترابی آزاد در حال برگزاری می باشد.

شروع ثبت نام دوره های مهارتی اوقات فراغت- مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس

پذیرش تابستان 99

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس: در تابستان سال 1399 جهت غنی سازی و توانمندی فراگیران ، در حرفه ودوره های مهارتی مختلف ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان از علاقمندان ( خواهران و برادران ) ثبت نام می کند.

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در دوره های آموزشی حداکثر تا تاریخ 99/04/10 با شماره های: 05632744317 ( برادران )و 05632744307 ( خواهران )مرکز تماس حاصل نمایند .