اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری جلسه تفاهم نامه آموزشی با مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری

به گزارش روابط عمومی مرکز فردوس در تاریخ 96/04/12 جلسه ای باحضور رئیس مرکز و مسئول کمیته امور بانوان و خانواده فرمانداری برگزار گردید . در این جلسه یعقوبی رئیس مرکز در خصوص فعالیت های مرکز و نیز تفاهم نامه های منعقد شده توضیحاتی عنوان نمودند و در ادامه خواستار همکاریهای دو جانبه شدند.خانم خادمی مسئول کمیته امور بانوان ضمن تقدیر از فعالیتهای فنی و حرفه ای خواستار معرفی افراد برتر  هر کارگاه به فرمانداری جهت ارتقاء مهارت و سامان دهی جهت اشتغال شدند .

برگزاری دومین آزمون هماهنگ مرحله کشوری سال 96 در مرکز فردوس

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس ، دومین مرحله آزمون هماهنگ مهارت سال 96 جهت متقاضیان بخش های دولتی ، آموزشگاههای آزاد ، صنعت ساختمان ، صنایع دستی ، فرش و صنعت نان به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار گردید . در این آزمون ها که در روز پنج شنبه و جمعه مورخ 8 و 9 تیر ماه 96 برگزار گردید ، در مجموع 318 نفر در 35 حرفه آموزشی شرکت کردند که در صورت قبولی و کسب حد نصاب نمره آزمون عملی موفق به دریافت گواهینامه مهارت الکترونیکی می شوند . آزمون شده گان بخش های مختلف می توانند از روز شنبه 17 تیر ماه 96 با مراجعه به سایت www.azmoon.portaltvto.com  از وضعیت آزمون کتبی خود اطلاع پیدا کرده و در صورت قبولی ، با مراجعه به مرکز فردوس ، برنامه آزمون های عملی را دریافت و همچنین نسبت به پرداخت هزینه صدور گواهینامه الکترونیکی اقدام نمایند.

تست

تست

بازدید دانش آموزان دبیرستان فرزانگان از کارگاههای مرکز در هفته بازدید همگانی

 Picture 056

به گزارش روابط عمومی مرکز فنی و حرفه ای شهرستان فردوس در دومین روز از هفته بازدید همگانی تعداد 25 نفر از دانش آموزان دبیرستان فرزانگان از کارگاههای مرکز بازدید نمودند.

بازدید دانش آموزان هنرستان فنی شهید قویم از کارگاه های آموزشی مرکز فردوس

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس: در تاریخ 1394/01/24 دانش آموزان رشته تاسیسات هنرستان فنی شهید قویم اسلامیه از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردارشهید محمد باقر رادمرد فردوس بازدید بعمل آوردند.

آقای مهندس مهدی خراسانی از معلمان مجرب هنرستان فنی شهید قویم اسلامیه ضمن تبریک ولادت باسعادت ام ابیها(س) ،تعامل و همکاری آموزشی هنرستان و مرکز آموزش فنی و حرفه ای را خواستارشده ، تا با شناسایی و معرفی دانش آموزان نخبه برای شرکت بهتر شهرستان برای مسابقات ملی مهارت در مراحل بعدی را بیان نموده و هرگونه همکاری در این زمینه را اعلام داشتند.بهزاد کریم آبادی کارشناس روابط عمومی و مشاوره مرکز نیز ضمن تبریک ولادت دخت نبی اکرم وبهار طبیعت ، با توجه به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سالی که مزین به سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی می باشد، تعامل و همکاری بیشتر مربیان مجرب مرکز و معلمان محترم ، کارشناس مشاوره آن مجموعه در خصوص راهنمایی فراگیران به انتخاب دوره های مهارتی و مورد نیاز بازار را بیان نمودند.